Istniejące kursy szkoleniowe w dziedzinie sztucznej inteligencji

Kwestionariusz będący przedmiotem niniejszego dokumentu jest częścią badań związanych z celami projektu 2022-1-PL01-KA220-HED-000088359 „Przyszłość należy do sztucznej inteligencji stosowanej” (FAAI) w ramach programu Erasmus +. Projekt ten ma na celu połączenie uniwersytetów i przedsiębiorstw oraz zapewnienie innowacyjnych rozwiązań w celu rozwoju ekspertów AI. Pytania w tym badaniu miały na celu zbadanie potrzeb i oczekiwań organizacji biznesowych, aby zaproponować szkolenie specjalistów w dziedzinie stosowanej sztucznej inteligencji. Niniejszy artykuł przedstawia krótki przegląd oferowanych kursów szkoleniowych w zakresie sztucznej inteligencji i ich opis. Pomimo istniejących kursów szkoleniowych istnieje potrzeba agregowania i analizy informacji na temat tematów wymaganych i objętych kursami szkoleniowymi w dziedzinie sztucznej inteligencji.

Cały dokument znajduje się tutaj: Research 1 UoM Prepare State-of-the-art analysis on Existing Training Courses in the Field of Applied AI pl