BBdays z projektem FAAI

Projekt FAAI został zaprezentowany w formie posteru, ulotek oraz bezpośrednich rozmów w ramach wydarzenia BB Games, nad którym patronat objął Prezydent Miasta Bielska-Białej. Podczas tegorocznej edycji festiwalu odbyły się finały trzech rozgrywek esportowych: BB EDU Games – dla szkół średnich i podstawowych z Bielska-Bielska i okolic, Ogólnopolskich Międzyszkolnych Rozgrywek Esportowych oraz TEB Szkolnej Ligii Esportrowej dla szkół TEB Technikum z całej Polski. Dodatkowo w ramach wydarzenia na konferencji Interdyscyplinarność Esportu członek projektu FAAI prezentował wykład na temat laboratorium tworzenia gier w którym podkreślał wkład sztucznej inteligencji (głównego tematu projektu) w proces tworzenia gier. Wydarzenie było  transmitowane na platformie streamingowej twitch.tv.