Rajd „Dwa Koła”

Rajd „Dwa Koła” to coroczna akcja uczelniana. 2 czerwca 2023 roku odbyła się IV edycja wydarzenia. Zorganizowało ją koło naukowe RESET IT aktywnie zaangażowane w projekt FAAI. W tym roku rajd odbył się w malowniczych okolicach Bielska-Białej i Wilkowic, gdzie zielone wzgórza, kręte ścieżki i urokliwe miejsca były tłem rowerowej przygody uczestników projektu Erasmus+ FAAI.
Był to nie tylko zlot, ale także świetna okazja do integracji i nawiązania nowych znajomości z uczestnikami FAAI, pracownikami uczelni i studentami. Ponadto na mecie rajdu – w Ośrodku Harcerskim „Wilczysko” w Wilkowicach, organizatorzy jak zwykle przygotowali liczne atrakcje towarzyszące, m.in. losowanie nagrody głównej dla uczniów w postaci roweru, gra terenowa, paintball, grochówka i kiełbasa.