FAAI w Paryżu

W dniu 15.06.2023 roku projekt „The Future Is In Applied Artificial Intelligence” (FAAI:2022-1-PL01-KA220-HED-000088359) został zaprezentowany podczas spotkania z personelem Wydziału Laboratorium Badawczego EFREI na Uniwersytecie Efrei Paris-Panthèon Assas. Spotkanie obejmowało prezentacje ekspertów z dziedziny sieci neuronowych i sztucznej inteligencji z różnych środowisk akademickich i zawodowych. Członek zespołu FAAI przedstawił zarys projektu oraz jego obecny stan. Podczas prezentacji omówiono zastosowanie sztucznej inteligencji, co przyciągnęło uwagę uczestników spotkania. Wyrazili oni swoje zadowolenie z przebiegu spotkania oraz zainteresowanie projektem i uczestnictwem w jego przyszłych edycjach.